Зварювальний апарат СВ-200Н

Производитель: Кентавр
Код товара: 56738479
Доступность: На складе

  • 444 грн.


Краткие характеристики
Вага нетто/брутто, кг 4,1/4,4
Габарити упаковки, мм 320х130х230
Все характеристики

Гарантия производителя
Лучшее качество
Система скидок
Отечественная продукция

Зварювальний апарат інверторного типу СВ-200Н ТМ Кентавр це компактний пристрій для виконання різного роду побутових і дрібних виробничих завдань зі зварювання металу. Область його застосування досить широка він використовується на виробництві, на будівельних майданчиках, на станціях технічного обслуговування автомобілів, на дачі, в гаражі та ін.

Ручне дугове зварювання сталевих або чавунних виробів здійснюється в режимі ММА на постійному струмі металевими плавкими електродами з будь-яким з видів покриттів діаметром від 1,6 мм до 4,0 мм.

Зварювальний апарат СВ-200Н ТМ Кентавр зроблений за сучасними технологіями і має ряд унікальних особливостей, які прискорюють і полегшують процес роботи. Функція HOT START легке запалювання дуги (автоматичне короткочасне підняття струму). Функція ARC FORCE модуляція зварювального струму (автоматичну зміну струму до 30% в залежності від відстані від електрода до металу). Навіть для людини без спеціальної кваліфікації процес зварювання пройде легко і без проблем. Результатом буде надійне зварювальне з'єднання.

Великою перевагою інверторного апарату є робота при зниженій напрузі в мережі. В умовах частої нестабільності напруги в стаціонарних мережах цьому пристрою буде досить навіть 170 В для нормальної роботи.

З огляду на специфіку роботи виробу, велику увагу було приділено системі захисту. Модель обладнана системою охолодження. В процесі довгого і інтенсивного зварювання виріб нагріється і спрацює аварійна система захисту, яка вимкне апарат і розірве зварювальний контур. При цьому система охолодження продовжить свою роботу. Робота зварювального апарату буде продовжена автоматично, коли пристрій охолоне.

Комплектація зварювального апарату включає в себе все необхідне для проведення зварювальних робіт без додаткових витрат на купівлю інвентарю зварювальника. У неї входять захисна маска зварювальника, універсальний молоток-щітка, зварювальний кабель з затиском маса, зварювальний кабель з електродотримачем.

Компактні розміри і легка вага зроблять максимально зручним процес експлуатації та зберігання.

Завантажити інструкцію


Характеристики

Вага нетто/брутто, кг 4,1/4,4
Габарити упаковки, мм 320х130х230
Діаметр використовуваного електрода, мм 1,6-4,0
Діапазон регулювання зварювального струму, А 20-200
Довжина кабелю електродотримача, м 2,0
Довжина кабелю затиску маса, м 1,5
Електродотримач, А 200
Затиск маса, А 200
ККД, % 85
Клас ізоляції F
Клас захисту IP21S
Коефіцієнт потужності 0,93
Максимальна споживана потужність, кВА 4,9
Напруга холостого ходу, В 70
Напруга, В 220
Сила струму за 100% ТВ, А 155
Тривалість вмикання (ТВ) на максимальному струмі, % 60
Цифровий дисплей -
Частота струму, Гц 50
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!