Генератор КБГ-258Е

Производитель: Кентавр
Код товара: 56738659
Доступность: На складе

  • 444 грн.


Краткие характеристики
Автоматичний регулятор напруги (AVR) +
Вага нетто/брутто, кг 42,8/44,7
Все характеристики

Гарантия производителя
Лучшее качество
Система скидок
Отечественная продукция

Генератор бензиновий Кентавр КБГ-258Е розроблений для тієї категорії користувачів, які за невелику суму грошей хочуть придбати дуже надійний силовий агрегат. Дана модель призначена виключно для застосування в побуті і може використовуватися в якості резервного або аварійного джерела електричної енергії для споживачів однофазного змінного струму. Електростанція бензинова Кентавр КБГ-258Е стане незамінним помічником при забезпеченні електроенергією заміського будиночка або дачі під час відсутності або аварійного вимкнення стаціонарної електричної мережі.

Електричний генератор приводиться в дію за допомогою бензинового чотиритактного двигуна внутрішнього згоряння повітряного охолодження. Максимальна потужність змінного струму генератора становить 2,8 кВт. Завдяки місткому паливного баку (15 літрів) електростанція здатна безперервно працювати без необхідності додатково заправляти на протязі 10 годин. Мінімальна витрата палива становить 395 гр/кВт*год.

Модель Кентавр КБГ-258Е відрізняється від моделі Кентавр КБГ-258 наявністю в першій електричного стартера, який забезпечує легкий запуск двигуна.

Генератор і двигун встановлені на міцній металевій рамі за допомогою демпферних опор, завдяки чому під час роботи агрегат має стійке положення, а рівень шуму на максимальній потужності становить 75 дБ.

Модель Кентавр КБГ-258Е забезпечена автоматичним регулятором напруги. Тому, вихідна напруга у всьому діапазоні допустимих навантажень буде стабільною. Електростанцію можна сміливо задіяти для забезпечення електричним живленням засобів зв'язку, комп'ютерної техніки, складного електронного обладнання, а також побутових приладів.

Щоб уникнути пошкодження двигуна при відсутності масла в картері або недостатній його кількості, конструкцією передбачена аварійна система. Таким чином, у випадку низького рівня масла в картері двигуна система захисту зупинить роботу виробу, тим самим попередить вихід його з ладу.

Генератор бензиновий Кентавр КБГ-258Е має відносно невелику вагу і габарити, що дуже важливо під час транспортування і зберігання.

Переглянути відео

Завантажити інструкцію


Характеристики

Автоматичний регулятор напруги (AVR) +
Вага нетто/брутто, кг 42,8/44,7
Вихід постійного струму, 12 В/8,3 А +
Габарити упаковки, мм 600х440х445
Датчик низького рівня масла в двигуні +
Коефіцієнт потужності (Cos ) 1
Мінімальна витрата палива, гр/кВт*г 395
Максимальна потужність змінного струму, кВт 2,8
Номінальна напруга, В 220
Номінальна потужність змінного струму, кВт 2,5
Номінальна частота змінного струму, Гц 50
Об'єм масла в картері двигуна, л 0,6
Об`єм паливного бака, л 15,0
Паливо бензин Аи-92
Потужність двигуна, к.с. 6,5
Рівень шуму, дБ 75
Робочий об'єм двигуна, куб. см 196
Система запалювання транзисторне магнето
Система запуску двигуна ручний і електричний стартер
Тип двигуна 4-тактний одноциліндровий
Тип охолодження повітряне охолодження
Тривалість безперервної роботи, ч 10
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!