Інкубатори для яєць


Інкубатори для яєць

Професійний інкубатор для яєць в інтернет-магазині Інкуб

 

Вибрати і купити інкубатор для побутових потреб

Щоб зрозуміти, який інкубатор купити, треба розібратися у типах та характеристиках цих пристроїв. Це дозволить вам уникнути проблемних моментів і перебоїв у функціонуванні. Інкубатор – це технічний виріб, у якому штучно створюється мікроклімат для висиджування пташенят. Якщо курка-квочка готова до висиджування потомства раз чи двічі на рік (і не кожна курка стає квочкою), то у інкубаторі це можна робити постійно, не залежно від пори року, погоди. А ще курка може покинути яйця, не досидівши потрібний час, з інкубатором такого не трапляється.

Основні характеристики – на що звертати увагу при виборі

Перед тим, як купити інкубатор, розберіться як функціонує прилад. Це короб, у який закладаються запліднені яйця одної з порід птиці, потім створюються умови, які дозволяють протягом установленого періоду ембріону розвиватися. За необхідних температурних умов, вологості, провітрювання, обертання, з яйця вилуплюються пташенята.

Механізм повороту лотків (яєць)

Хочете купити инкубатор, тоді виберіть тип обертання яєць. Це потрібний елемент інкубації, яйця треба перевертати (змінювати положення) від 4 до 8 разів на добу.

Існує три типи перевороту:

  1. Ручний – положення змінюють вручну, перевертають по одному яйцю всю закладку, і так декілька разів на добу. Робити це треба швидко, щоб не втрачалося тепло. Це забирає час і потребує постійної присутності людини. Один плюс – купити інкубатор з ручним переворотом можна дешевше.
  2. Механічний – здійснюється обертання всієї партії. Закладка знаходиться на сітці, людина повертає чи прокручує ручку. Обертаючі механізми бувають складніші і простіші. Переворот не забирає багато часу, тепло не виходить, але присутність все одно потрібна.
  3. Автоматичний – відбувається завдяки мотору і таймеру, останній подає сигнал (попередньо закладений час перевороту у програму), двигун включається та змінює кут нахилу яєць. Автоматичний инкубатор купити ви зможете дорожче, але вивільните масу часу, не будете прив’язаним до термінів перевертання яєць.

Нагріваючий елемент

Є декілька типів нагрівачів повітря у середині коробу. Кожен виробник застосовує той чи інший тип нагріву. Не залежно від виду нагрівного елемента, фахівці радять купити інкубатор з вентилятором. Він розосереджує повітря, не дає йому накопичуватися у одному місці і локально нагрівати одну ділянку. Хоча є моделі і без вентилятора.

Виділяють три елементи нагрівання:

1. Ламповий – на 4 лампи, які послідовно підключені, що дозволяє знизити напругу на кожній. 220 вольт розподіляється між 4 лампами (по 55В). Плюс – у швидкій заміні при перегоранні. Мінус – яйця розміщені під лампою нагріваються більше. Тому радять вибирати інкубатори з металевими пластинами, розміщеними між лампою та яйцями.

2. Теновий – тонкий шнур, накручений на каркас різної форми, у одних він круглий, у других квадратний. Нагрівається поступово і підтримує необхідну температуру. При відсутності електрики, швидко охолоджується.

3. Ніхромова спіраль – сучасний тип нагрівача, застосовується не так давно, представлений у вигляді спіралі. Стійкий до механічних дій, гарно підтримує температуру, довго експлуатується.

Корпус і резервне живлення інкубатора

Виробники пропонують купити инкубатор з пінопластовим корпусом. Це правильний вибір, так як цей матеріал гарно зберігає тепло, не дозволяє йому швидко вивітрюватися. Чим товщі стінку корпусі (пінопласту), тим краще. При відсутності електрики можна загорнути короб в тепле покривало, це допоможе зберегти закладку від відмирання. Також виробники додають у склад пінопласту негорючі матеріали, роблять цільні (литі) корпуси, що гарно дається взнаки на конечному результаті. Додатково радимо вибирати обладнання з резервним живленням. Можливістю працювати не тільки від розетки 220 вольт, а і від акумулятора на 12 вольт.

Блок управління

Призначення блоку – включати нагрівальний елемент, коли температура у середині корпусу падає нижче встановлених параметрів.

Виділяють два основних типи:

  1. Окремий короб (пульт) з аналоговим чи цифровим типом регулювання;
  2. Блок управління знаходиться на корпусі, буває аналоговий чи цифровий.

Ми радимо купити инкубатор з цифровим блоком управління. Там більший функціонал, а параметри виводяться максимально точно. Присутній режим меню, можна збільшувати чи зменшувати значення. Виведений таймер автоматичного перевороту лотків, вологомір, лічильник днів та інші корисні опції. Надіюся наші поради допоможуть вам правильно вибрати інкубатор.


Порівняння товарів (0)



Лідер продаж!
Брудер (ясли) для цыплят Курочка Ряба
Лідер продаж!
Брудер ясли Теплуша
Лідер продаж!
Ветаптечка №2
Показано з 1 по 16 із 154 (всього сторінок: 10)